Wywrotki, Naczepy, Hakowce i inne pojazdy

Niezawodność i wytrzymałość to główne zalety pojazdów marki Kamaz. W połączeniu z nowymi rozwiązaniami technologicznymi i designem mamy pełną ofertę pojazdów, które świetnie sprawdzą w codziennych zadaniach na budowach, w transporcie i w usługach. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, zarówno w biznesie, jak i indywidualnie.

Nowe wywrotki, dwu-, trzy-, cztero-osiowe, o różnych ładownościach, które świetnie radzą sobie z każdym zadaniem na trudnej nawierzchni.  Pojazdy strażackie ratowniczo – gaśnicze, z których korzysta coraz więcej jednostek OSP.
Pojazdy skrzyniowe, które zapewniają szybki, wygodny i ekonomiczny transport.
Znajdziecie u nas również pojazdy wielozadaniowe, które służą do pracy w mieście, śmieciarki/asenizacyjne, wielozadaniowe – pługo-piaskarki/hakowce, ułatwiające codzienne życie miasta.
Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji o możliwościach wykorzystania pojazdów. Zapraszamy do kontaktu.

Który Kamaz dla mojego biznesu?

KAMAZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH
SAMOCHODY STRAŻACKIE I INNE

Tam, gdzie liczy się niezawodność, powinien pojechać Kamaz. Oferujemy m.in. pojazdy ratowniczo-gaśnicze, których chętnie używa straż pożarna w Polsce. Są doskonale wyposażone i wykonane w taki sposób, aby bez problemów mogły przemieszczać się po trudnym terenie – błoto, leśne drogi itp. Z kolei żurawie samochodowe przydają się np. podczas akcji ratunkowych do wyciągania aut czy też dużych i ciężkich części.

Mamy także pojazdy specjalne, w tym samochody militarne wielofunkcyjne, które w razie zagrożenia zapewniałyby wojsku odpowiednie wsparcie. Oferujemy też pługopiaskarki i inne pojazdy, które zostały specjalnie przystosowane do najtrudniejszych warunków.
Poniżej możesz obejrzeć wszystkie modele samochodów, które znajdują się w katalogu Kamaz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

Zamów ofertę

Wypełnij nasz formularz, pozwól lepiej zrozumieć swoje oczekiwania!